Gente Online
Actualmente hay 40 invitados, 0 miembro(s) conectado(s).

Eres un usuario anónimo. Puedes registrarte aquí

Acceso
Nick

Contraseńa

żAún no tienes una cuenta? Pues date de alta

     
Sevilla Bajo el Mar: Diario de Usuarios


Diario de Usuarios
[ Directorio de Diarios | Crear una Cuenta ]

Los usuario registrados tienen la opción de crear su propio diario y escribir comentarios.

Wywóz odpadów Warszawa
Enviado el: 11-26-2016 @ 05:02 am

Po czarnym proteście nieczyste zagrania policji pewnie jeszcze wyraźniej niż jeszcze. Poznańska policja odkłada się bowiem jak złodziej, który zatrzymany na kradzieży woła „łapać złodzieja” . Tymi zbirami uznają być poznańscy anarchiści, którzy – według słów policji – podręcznikowo i prawidłowo utworzyli się do wszczęcia zamieszek podczas wspomnianego protestu.

W bieżący rodzaj odczuwa się odwrócić uwagę od faktu, iż obecne zachowanie policji raziło agresją i chaotycznością – dosłownym drukowaniem na oślep.

Wizerunek policji został poważnie nadszarpnięty; ażeby go przenosić w oparach gazu łzawiącego urządzono łapankę i w konsekwencji zatrzymano trzy przypadkowe osoby. Pełnia to potwierdzają nie tylko anarchiści, a i postronne uczestniczki demonstracji. Wybrane spośród nich jedyne zostały powody w zysku działań policji. Nie tak istniałoby na komisariacie: pozyskuje z zachowanych mówiła mediom o skandalicznym traktowaniu – parciu do ziemi radiowozu, obelgach i wyzwiskach. Samo zatrzymanie również dawało sporo do życzenia. Aktywiści byli szarpani, prowadzeni po ścieżki i chodniku, wcześniej zostali spryskani gazem łzawiącym.

Znamy już zarzuty wobec trzech zatrzymanych osób – to wyjątek 222 czyli naruszenie nietykalności cielesnej pracownika na czynności. Grozi za to do 3 lat więzienia. Policja podała, że złapała zamaskowanych chuliganów, a sam z zachowanych przyjaciół stanowił w perspektywy zamknięty w całych incydentach.

Tak, to prawo – paragraf 222 jest nam dokładnie widoczny: wywóz odpadów Warszawa podobne zarzuty działaczom/działaczkom poznańskiego środowiska anarchistycznego stawiano wielokrotnie. Istnieje zatem bowiem najlepszy pomoc na dyskredytowanie inicjatyw bezpośrednio wielkich w antyspołeczne poczynania władz. Zatrzymani – i znacznie pozostałych twarzy z bliskiego centrum - nie raz mieli związek w „równych incydentach”. Te wypadki więc szczególnie blokowanie eksmisji, podejmowanie na kwestia przestrzegania praw pracowniczych i dodawanie na policyjną przemoc, na przypadek stosowanie biernego oporu gdy policja atakuje pokojowe demonstracje. Jedna z zachowanych osób została skazana z paragrafu 222 aktualnie w wyniku blokowania eksmisji w Drugiej Soli w 2010r. Niedawno wystąpił z więzienia swój ukochany Łukasz Bukowski, który dotarłem za kraty z tejże jednej przyczyny. O jego istocie głośno stanowiło w mediach ogólnopolskich.

W ostatni oto sposób kryminalizuje się kampania społeczną, a polityków i aktywistki sprowadza jedynie do wielkości zadymiarzy zaś do znudzenia sadza w ławie oskarżonych. Za usługą innych wezwań, przesłuchań i rozpraw potwierdza się po nisku tłumić opór społeczny. Wesprzeć w obecnym traktują policyjne pałki, gaz łzawiący i wspomniany artykuł będący głównym orężem policji w walce z anarchistami. Podobnie - poprzez propozycje innych ustaw i surowe prawo dotyczące aborcji - kryminalizuje się kobiety, jakie preferują stanowić o sobie. Po demonstracji 3. października, władze próbują wmówić społeczeństwu, że w Zrozumieniu czarny protest zawłaszczyli anarchistyczni chuligani. Wszystko po ostatnie, by odwrócić uwagę z oporu kierowanego przez tysiące osób i ludzi, które – wraz z anarchistami i anarchistkami kiedy i niezależnie od nich – ruszyły pod biuro PiS. To tam protestujący wyrazili swój gniew i przeszli granicę ram protestu, w które władza chce nas wpisać, by szybko spacyfikować i opanować wszystkich złych. Sprawić, by swój gniew sprowadzili nie przeciwko władzy oraz pozostałym protestującym, czyli – w konsekwencji – by wystąpili przeciwko tymże sobie.

Władza i prokuratura właśnie idzie w specyficznym pośpiechu - pod presją, z gotowymi tezami, bo sprawę pragnie się wykorzystać politycznie. Sygnatury potrzeb są znane już dwa tygodnie z zakończenia, co zwykle się nie zdarza. Minister już nowego dnia, też przed wystąpieniem zarzutów wiedział, kto jest skazany a kto winien stanowić poszukiwany. Dobrze wiemy, że tenże pospiech nie jest zaskakujący. Dobrze jeszcze wiemy, że domownicy także ludzie oczekują na wyroki przeciwko nieuczciwym pracodawcom i kamienicznikom latami.

Nie zgubimy oskarżonych samych – stanowili oni wraz z tysiącem głów na proteście po ostatnie, żeby dziewczyny pragnące stanowić o prostym przeżywaniu nie zmierzały do więzienia, ani nie były rozpatrywane przez policję lub prokuraturę oczywiście tak, jak trójka naszych znajomych. Jeśli policja chce osiągnąć z nas chuliganów, solidarnie odpowiadamy: pełni istniejemy chuligankami!


Ultima actualización el 11-26-2016 @ 05:02 am


Ver Más
Ver Más
Perfil de Usuario
Perfil de Usuario
Create an account
Crear una Cuenta


Copyright (c) by SBM